Yukarı Çık

Kullanım Koşulları

Aşağıda belirtilen koşullar NORDIA’nın (NORDİA ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SAN VE TİC. A.Ş.) kullanım şartlarını içermektedir. NORDIA.com.tr (“Site”)’a giriş yapmanız veya Site’de yer alan herhangi bir bilgiyi kullanmanız, bu koşulları okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu koşulları okuduktan sonra kabul etmediğiniz bir hüküm olduğu takdirde Site’yi kullanmayınız.

Site’ye girilmesi, Site’nin veya Site’deki bilgilerin ve verilerin kullanılması nedeniyle sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başka sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan NORDIA sorumlu değildir. NORDIA, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

NORDIA, Site ve Site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile Site’de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Site’yi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Site’de yayım anında yürürlüğe girer. Site’nin kullanımı ya da Site’ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

NORDIA’nın, kullanıcı tarafından Site’ye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe NORDIA’nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

NORDIA, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi NORDIA’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. NORDIA, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

NORDIA, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile “Site”deki tüm bilgi, resim, NORDIA markası ve diğer markalar, www.NORDIA.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. NORDIA’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

NORDIA üzerinde üyelere verilen hediye kuponları ve indirimler, satılamaz, internet üzerinden NORDIA sistemleri haricinde takas edilemez, paylaşılamaz, devredilemez. Site’nin teknik açıklarından faydalanılarak internet üzerinde satışa sunulan hediye kuponlarının kullanılmasına müsaade edilmez. Her alışverişinizde sadece bir hediye kuponu kullanabilirsiniz. Sadece hediye kuponu veya indirim kullanmak için oluşturulan ve/veya aktif olmayan üyelikleri NORDIA kendi insiyatifinde iptal edebilir.

Üye NORDIA’nın hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile NORDIA’nın hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye’ye aittir.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve NORDIA tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından NORDIA hesabının gerek NORDIA’yı gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya NORDIA’nın ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde NORDIA, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir.

Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

NORDIA, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte Kullanıcı Şartları sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

NORDİA ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SAN VE TİC. A.Ş.

Adres: Esentepe, Büyükdere Cd. NO:199/6, 34394 Şişli/İstanbul

Telefon: +90 850 888 1230

Email: info@nordia.com.tr